Hlavní » Udalost Akce » Welcome Party

Welcome Party

Datum konání
05. 10. 2021 - 18:00
Místo konání
Za Ženskými domovy 125/5
150 00 Praha 5-Smíchov
Česká republika
Upřesnění lokace
Radlická kulturní sportovna
Bližší informace

Rok se s rokem sešel a zase je zde legendární Welcome party. Na co se můžeš těšit? Vzhledem k loňské situaci je letos připravena kruhová soutěž o hodnotné ceny pro prváky i druháky. Bojovka bude rozdělena po kruzích podle programu v pozdějším příspěvku. Ten se vytvoří podle tvého rozvrhu, takže se neboj, pokud škola končí až v šest. Stejně tak křest femurem a oficiální složení přísahy studenta 2. LF bude pro oba ročníky.  
Party samotná samozřejmě není určena pouze pro tyto dva ročníky, ale pro všechny mající co dočinění s fakultou. Přijďte se v začátku školního roku pobavit a seznámit s novými i starými tvářemi naší školy.
Na akci je letos symbolické vstupné 20 korun na uhrazení základních výdajů. Věříme, že tento krok pochopíte. Zároveň vás poprosíme, abyste si připravili potvrzení o očkování, nebo negativním antigenním testu. (lze využít i aplikace tečka).
__________________________

Another year has passed and again, here comes the legendary Welcome party. 
Of course the party is open for everyone within the school. Come to meet and greet new faces and have some fun.
This year there will be a 20 crowns entrance. We also ask you to prepare certificate of covid-19 vaccination, or negative antigen test (app. tečka is also recognized of course).