Hlavní » Udalost Akce » Motolská tančírna

Motolská tančírna

Datum konání
28. 02. 2020 - 18:30
Místo konání
Kořenského 10/760
150 00 Praha
Česká republika
Upřesnění lokace
Základní škola Praha 5 - Smíchov
Bližší informace

Jak je již mnohaletou tradicí, i letos bude blížícímu se plesu 2. lékařské fakulty UK předcházet malé taneční opakování ve formě Motolské tančírny. Jsme samozřejmě přesvědčeni, že už nyní jste lvy a lvicemi salónů a Vaše taneční schopnosti jsou takřka dokonalé, obzvlášť pak po nějaké té skleničce. Společenské tance jsou však přeci jen poněkud specifickou kategorií, a tak určitě není od věci si sem tam nějaké ty základní kroky připomenout. No schválně, ruku na srdce, kdo z Vás se v tanečních věnoval skutečně pouze tanci?

Letošní Motolská tančírna se bude konat v pátek 28.2. od 18:30 do 21:00 v ZŠ Kořenského na pražském Smíchově. Pod vedením zkušených tanečníků, Klaudie Angerové a Tomáše Jelínka, budete mít možnost zopakovat si základy jak standardních, tak latinskoamerických tanců. Po absolvování tohoto rychlokurzu už tak nebude nic bránit tomu, abyste na parketě plesu mohli zazářit.

Vstupné: 50,- Kč na osobu.
Dresscode: Dámy sukně. Pánové košile a dlouhé kalhoty.

Vzhledem k tomu, že Motolská tančírna je párová akce, nemáte-li partnera či partnerku, neváhejte napsat do diskuze události a určitě se pro Vás někdo najde.

Budeme se na Vás brzy těšit!