Hlavní » Udalost Akce » 9. členská schůze

Upřesnění lokace
Pelouchova Posluchárna v Žížale
Bližší informace

Již podeváté všechny srdečně zveme na každoroční Členskou schůzi studentského spolku Motolák.

Není vám kulturně-společenský život na fakultě lhostejný? Zajímá vás, co se loni událo a jaký je plán na nadcházející akademický rok? Chtěli byste se zapojit do některého z mnoha projektů? Nebo si jen prodloužit členství, či se zaregistrovat do Motoláku a čerpat tak nepřeberné množství slev a výhod z toho plynoucích?
Tak přijďte 9. října v 18:00 resp. 17:30 do Pelouchovy posluchárny v Žížale!

Co vás čeká aneb program členské schůze:
Od 17:30 začne prodlužování členství na akademický rok 2017/2018 (studenti prvního ročníku, kteří mají členství platné již z Dobronic, samozřejmě prodlužovat nemusí). Upozorňujeme, že členství na loňský akademický rok končí ke dni členské schůze a po ní jej bude možné prodloužit jen v předem určených termínech!
Též bude možno zakoupit červená motolácká trika a to ve všech velikostech od XS až po XL.
V 18:00 začne vlastní schůze, jejíž program zahrnuje shrnutí uplynulého akademického roku včetně ocenění nejlepších projektových koordinátorů, volby nového představenstva a informace o plánech pro nadcházející rok. Uslyšíte o projektech, jako je Ples 2. LF, Motolský parník, Filmový klub či Vánoční bazárek. Setkáte se s jejich organizátory a dozvíte se vše o tom, jak se zapojit. O přestávce jste zváni na drobné občerstvení přímo v Žížale a po skončení oficiálního programu na pokračování k Dr. Vojákovi.

Těšíme se na vás v pondělí 9. října v Žížale!

Za spolek Motolák

Viktor Veselý