Hlavní » Udalost Akce » Den zdraví vietnamské komunity

restaurace Hoàng Thành, vietnamská tržnice Sapa
Bližší informace

Zdravíme všechny,

víte, co je to Den zdraví vietnamské komunity?

... Je to den, kdy se mohou všichni spoluobčané poradit ohledně svého tělesného a duševního zdraví, nechat se vyšetřit a získat informace o českém zdravotnictví (možnosti očkování svých dětí, výhody jednotlivých zdravotních pojišťoven, lékařské zákroky atd.)

Den zdraví vietnamské komunity je každoročně pořádán vietnamskými studenty medicíny, lékaři, zdravotníky ve spolupráci s českými studenty ve snaze přinést vietnamské komunitě spoluobčanů, kteří celoročně tvrdě pracují, Den zdraví, a to co možná nejuceleněji.

To vše ZDARMA přímo v obchodním a kulturním centru SAPA.

Tím to vás všechny co nejsrdečněji zveme na 4. ročník DNE ZDRAVÍ VIETNAMSKÉ KOMUNITY - 25.04.2017 od 14h do 18h v restauraci Hoàng Thành, Sapa.

Program dne:

1) Fyzioterapie s hostem Bc. Szmolka
2) Měření zraku
3) Měření krevního tlaku manuálním tlakoměrem (přesnější než automatický), poradenství v
prevenci kardiovaskulárních onemocnění, dně a nutriční poradenství
4) Doporučené postupy pro těhotné ženy (porod v nemocnici, vyšetření, výživa, cvičení atd.)
5) Poradenství ve věci zdravotního pojištění v ČR, jak komunikovat s lékařem, základní slovní
zásoba
6) Nemocnice pro medvídky (program pro děti)
7) Zubní poradenství