Hlavní » Články » Zápisky z Členské schůze 2016

Zápisky z Členské schůze 2016

Jednou za rok se členové Motoláku schází na Členské schůzi. Ta letošní proběhla 12. října večer v Pelouchově posluchárně v Žížale. Jako vždy shrnuli předseda a místopředsedové svou práci v uplynulém roce, ukázalo se plnění rozpočtu za minulý rok a navrhl se rozpočet na ten budoucí. Navíc došlo i ke změně stanov související se změnou názvu univerzity – z „Univerzita Karlova v Praze“ na kratší „Univerzita Karlova“. Došlo také ke změně bodovacího systému Motláku, o němž vám v nejbližší době přineseme článek.

Oproti loňskému roku se letos do Motoláckých projektů zapojilo o 69 víc studentů a celkem proběhlo  54  akcí v 41 projektech. Samozřejmě byli oceněni nejaktivnější členové spolku a ceny byly letos opravdu speciální! Od krásného červeného plecháčku/tupláku na kafe až po konvice na jeho vaření pro tři členy, kteří nasbírali nejvíce bodů. Jednotlivě to tedy jsou:

Beatrice Bížová             109

Viktor Veselý                    91

Václav Heřman                 61

Ondřej Lukáč                  58

Adam Láznička               55

Barbora Vyhnánková        55

Elizabeth Denysjuk          55

Nicolas Alvarez               52

Adéla Skoumalová           50

Michaela Lipánová           43

Následovala volba členů představenstva pro rok 2016/2017 a oproti loňskému roku došlo k jistým změnám. Kdo tedy bude vykonávat jednotlivé funkce?

Předseda: Viktor Veselý

Hospodář: Ondřej Hubálek

Internista: Michaela Hronová

Externista: Beatrice Bížová

Projekťák:  Václav Heřman

Aby bylo vše kompletní, doplňuji ještě vedoucí klubů a týmů. Ti sice nejsou voleni Členskou schůzí, ale oproti loňskému roku jsou zde nějaké změny. Vedoucími klubů a týmů tedy jsou:

Kulturní klub: Štěpán Miláček

Dobrovolnický klub: Danica Gemeľová

Sportovní klub: David Keprta

Studijní klub: Klára Poláčková

Školící klub: Štěpán Fojtů

Šéfredaktor: Adam Láznička

Fotograf: Beatrice Bížová

Webmaster: Alexandr Klepikov

Kameraman: Adam Šercl

Grafik: Bao Tran Thai

Co se týče schůzek klubů a týmů, již jsou určené jednotlivé termíny a odkazy na FB událost:

Schůzka Sportovního klubu                      13. 10. v restauraci Břevnovka

Schůzka Dobrovolnického klubu               17. 10. v kavárně Do Větru

Schůzka Redakce a fotografů                   18. 10. v restauraci Břevnovka

Schůzka Kulturního klubu                         19. 10. u Dr. Vojáka

Schůzka Studijního a Školícího klubu         20. 10. u Dr. Vojáka

Všechny srdečně zveme a těšíme se na účast! Budeme velice rádi, pokud se rozhodnete zapojit se do motoláckých akcí! Stačí jen kontaktovat někoho z rozšířeného představenstva nebo dorazit na informační schůzku některého klubu!

Dále máme informace ohledně registrace a prodlužování členství v Motoláku. V průběhu roku bude vypsáno několik termínů, kdy bude možné si členství prodloužit, oproti loňskému roku se však bude registrace konat na koleji Kajetánka. O těchto schůzkách budete dodatečně informováni.

Za zmínku stojí také to, že v nejbližší době očekáváme spuštění zcela nových stránek Motoláku, tak se určitě těšte! Pokud byste se chtěli zapojit do tvorby obsahu stránek, neváhejte nás kontaktovat osobně, na Facebooku nebo e-mailu sefredaktor@motolak.org.

Za Motolák
Adam Láznička a Viktor Veselý