Hlavní » Články » Ples 2. lékařské fakulty UK 2017

Ples 2. lékařské fakulty UK 2017

Nenechte ujít vrchol plesové sezóny!

Srdečně Vás zveme na tradiční ples 2. lékařské fakulty!
Bude se konat v sobotu 25. února 2017 v Národním domě na Vinohradech od 19:30 hodin.

Čeká Vás vyhlášení ankety UČITEL ROKU, taneční skupina PRDLÝ KOSTI, opět se můžete těšit na bohatou TOMBOLU. K tanci i poslechu zahraje kapela Joy of Moonrise, kapely J!Scream, Crewtones a Harmcore Jazz Band, společenský sál rozezní zpěv a klavír v podání našich talentovaných studentů a nebude chybět ani DJ s nejnovějšími písněmi ale i nejlepšímy hity let minulých.

LÍSTKY V PRODEJI OD ČTVRTKA 26. 1. DO 23. 2. 2017 NA POKLADNĚ DĚKANÁTU.

Lístky budete moci zakoupit na pokladně děkanátu 2. lékařské fakulty, v Národním domě a pro studenty bude připraven i prodej na několika přednáškách 1. až 3. ročníku a na kolejích.

Cena lístků v předprodeji je 350 Kč do Majakovského sálu, 290 Kč do Raisova sálu a na stání. Na místě budou vstupenky za jednotnou cenu 400 Kč. Členové Motoláku obdrží slevu 50 Kč na jeden lístek po předložení ISIC karty.

Další informace naleznete zde. Oficiální FB události naleznete zde