Hlavní » Články » Hawaiská párty

Hawaiská párty

Super kolektív, dobrá zábava, kopec ľudí, poriadny rámus, krkolomné súťaže, kvetované košele a známe tváre medikov všade naokolo. Aj taká bola utorková Hawaiská noc v RODEO - Školská. Nemali ste v utorok čas prísť sa na nás pozrieť? Alebo si  zase nič nepamätáte? Nevadí, tak si poďme osviežiť pamäť.

Rozbeh celej párty bol trošičku pomalý. Ani sa nečudujem, veď 8 hodín je pre väčšinu medikov ešte len čas na druhú dennú dávku kávy. Klub sa ale postupne plnil medikmi ovešanými hawajskými kvetovanými vencami v pohodlných plážových outfitoch. Odvážnejší jedinci však dlho v tričkách nevydržali ...

Parket bol stále plný. Žiadna cena za kráľa/ovnu večera síce nebola, ale rozhodne by si ju nejden tanečník zaslúžil. Okrem toho sa na parkete konali aj súťaže! Tradične v hawajskom štýle sa konal Limbo Dance alebo "podliezanie tyče" a tak sme sa mohli zabaviť (ne)ohybnosti usedených študentov. Druhá súťaž mala omnoho väčšie grády - dvaja súťažiaci museli dostať pomaranč pomocou svojho čela na určitú časť tela  (napr. na brucho) svojho partnera. Táto disciplína, priznajme si, je trošku náročná aj za triezva ale podstatné je že všetci čo to skúsili sa zabavili.

Atmosférou sme sa skutočne na chvíľku ocitli na Hawai, všetci sa snažili obliecť na seba aspoň niečo tematické a výsledok stál za to! Tak ako každá správna párty parket žil až dlho do rána. Pochváliť treba určite aj priestory a drinky v klube. Myslím, že mnoho z nás, ktorí sme predtým v RODEU ešte neboli máme dobrý dôvod sa tam vrátiť. Čo dodať,  škoda že už je po tom ale Hawaiská noc v prevedení Motoláku bola jednoducho pecka. Ostáva nám už len tešiť sa na ďalší event! Tak čo pre nás pripravia nabudúce?

text: Martin Vidlička