Hlavní » Udalost Akce » Welcome Day

Welcome Day

Datum konání
01. 10. 2017 - 13:00
Místo konání
Fakultní nemocnice v Motole, V Úvalu 84
15006 Praha
Česká republika
Upřesnění lokace
Sraz u nástěnek před Velkou posluchárnou
Bližší informace

Pro všechny nastupující prváky, ať už jste se zúčastnili seznamovacího kurzu v Dobronicích nebo ne, tu máme první z akcí, které pořádáme na začátku školního roku právě pro vás!

Jedná se o WELCOME DAY, oblíbenou společenskou událost, kdy studenti z řad starších studentů provází nové prváky, rozdělené na menší skupinky, místy, která budou v následujícím roce hojně navštěvovat – ať už se jedná o prostory Fakultní nemocnice v Motole, učebny v budově zvané Žížala nebo studovny Anatomického ústavu 2. LF. Zavedeme vás také do vyhlášených menz UK a zejména pak do našeho oblíbeného fakultního klubu - Dr. Vojáka.
Kromě toho, že vás starší studenti provedou po Praze, můžete se jich cestou zeptat na to, co vás s blížícím se začátkem školního roku zajímá, ať už se jedná o studium, sportovní vyžití nebo zodpovědné otázky týkající se doplňování tekutin ve večerních hodinách.

Sraz 1. 10. 2017 v 13.00 u nástěnek ve vestibulu naší fakulty - budova Ředitelství FN Motol, hned naproti hlavního východu z metra stanice Nemocnice Motol.
Fyzio sraz 1. 10. v 13:30 u nástěnek.

Je to velmi příjemná událost a mohu všem vřele doporučit, aby se zúčastnili! :-)