Hlavní » Udalost Akce » Týden čtení vol. 3

Týden čtení vol. 3

Datum konání
17. 04. 2017 - 12:3021. 04. 2017 - 12:30
Místo konání
V Úvalu 84
15006 Praha
Česká republika
Bližší informace

Ahoj všichni, 

v týdnu od 17.4. do 21.4, proběhne ve FN Motol již třetí TÝDEN ČTENÍ.
Akce proběhla už dvakrát a měla obrovský úspěch, proto jsme se rozhodli uspořádat další Týden čtení, tentokrát hned po Velikonocích.

Naším cílem je již potřetí navštívit co nejvíce malých pacientů FN Motol a zpříjemnit jim den četbou krásných pohádek a dalších příběhů.

!!! Hledáme dobrovolníky, kteří mají rádi literaturu, knihy, rádi čtou a chtěli by udělat radost motolským pacientům a určitě i sami sobě !!!

Akce je zatím naplánována od úterý do pátku, protože v pondělí je státní svátek (v případě velkého zájmu se zkusíme domluvit s odděleními, zda by bylo možné dorazit i v pondělí - předpokládáme totiž, že ten den budou mít pro děti program herní terapeuti nebo DC Motol).
Účast bude samozřejmě ohodnocena body Motoláku, takže neváhejte a přijďte alespoň na chvíli za pacienty, popovídat si a přečíst si s nimi pár řádků.

Jako zdroj knih bychom chtěli využít knihovničku Motoláku, která vznikla jako výsledek sbírky knih od studentů 2. LF v rámci Předvánočního bazárku a od dalších dárců, kteří své knížky věnovali v průběhu roku.
V knihovně jsou dětské knížky i knihy pro dospělé, najdou se tam knihy různých žánrů a rozsahů.
Samozřejmě nechceme být limitování pouze knihovničkou Motoláku, a proto uvítáme (my i pacienti) Vaše vlastní oblíbené knihy, ze kterých byste chtěli pacientům číst. 

Počítáme i se sponzorským darem od oraginazce Celé Česko čte dětem, se kterým spolupracujeme již od počátku.

V tuto chvíli jsme domluveni se všemi odděleními FN Motol, na která jsme chodili i v minulosti a všichni naší akci vítají a už se na nás těší!

Těšíme se na Vás,
Dobrovolnický klub :)

Za dobrovolnický klub pořádá Karolína Šancová.

P.S.: AKCE JE URČENA POUZE PRO STUDENTY 2. LF UK!!!!