Hlavní » Udalost Akce » Debata s Danielem Stachem

Debata s Danielem Stachem

Datum konání
18. 04. 2017 - 18:00
Místo konání
Plzeňská 130/221
15000 Praha 5
Česká republika
Upřesnění lokace
Pelouchova Posluchárna - Žížala
Bližší informace

Studijní klub Motoláku vás srdečně zve na Debatu s Danielem Stachem, moderátorem pořadu Hyde Park Civilizace a Věda 24, členem týmu vědecké redakce ČT a nejmladším laureátem Medaile Vojtěcha Náprstka za zásluhy v popularizaci vědy. 

Mezi jeho hosty v pořadu Hyde Park Civilizace patřili, kromě jiných, 
slavný psycholog Philip Zimbardo, autor Stanfordského vězeňského experimentu, Jeho Svatost dalajláma, nositel Nobelovy ceny míru, Robert Woodrow Wilson, nositel Nobelovy ceny za fyziku, Paul Nurse, nositel Nobelovy ceny za fyziologii nebo lékařství, Charles Duke, astronaut, desátý člověk na Měsíci, pilot lunárního modulu Apolla 16, James W. Rice, planetární geolog, šéf průzkumných misí na Marsu v rámci NASA, RickMcCallum, producent Hvězdných válek , Vint Cerf, viceprezident, Google, Rolf Dieter Heuer, generální ředitel, CERN, Paul Rusesabagina, zachránce 1268 lidí při rwandské genocidě, ale například i Tomáš Radil, vědecký pracovník AV ČR, vězeň koncentračního tábora Osvětim, autor knihy Ve čtrnácti sám v Osvětimi, prof. MUDr. Josef Koutecký, prof. MUDr. Radomír Čihák a nebo čeští lékaři bez hranic Tomáš Šebek a Jan Trachta.
Na kompletní seznam hostů se můžete podívat zde: http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark-civilizace/archiv/

Nenechte si ujít jedinečnou šanci vyzpovídat tuhle zajímavou a významnou osobnost, budeme se na vás těšit již 18.4. o 18:00 V Pelouchově posluchárně!