Hlavní » Články » Motolácký Pubkvíz - 2. ročník vypjatého souboje mozkových závitů

Motolácký Pubkvíz - 2. ročník vypjatého souboje mozkových závitů

V úterý 15.11. se v lehce stísněných (čti útulných) prostorech dejvické Pivní Jistoty uskutečnil druhý ročník Motoláckého pubkvízu.

Změřit síly dorazilo 12 týmů složených ze studentek a studentů napříč ročníky, kteří místnost proměnili v nasycený roztok vědomostí. Tematické okruhy otázek byly nadmíru pestré a žádné čelo tak nezůstalo suché. Po necelé hodině vaření mozkových závitů a jejich průběžném ochlazování zlatavým mokem však bylo dobojováno, vítězové si převzali hodnotné ceny a poražení upadli v zapomnění. Dále následoval volný program, který se protáhl až do pozdních hodin večerních.

Akce proběhla ve velmi sportovním a přátelském duchu, účast byla velká, zábava jakbysmet. Již tradiční zimní deprese, jako by zůstala viset někde daleko v motolské ranní špičce.

Lea si zaslouží metál za ideálně trefenou obtížnost kvízu a jeho perfektní organizaci.

Moc jsme si to užili a už se těšíme na jaro. Doraž taky!

Jakub Plachý

Foto: Klára Kolářová & Anežka Zapotilová